ŻERKSEE 2019 x VOLXZONE 10th Anniversary

Dziesięć lat, czyli 120 miesięcy, 3652 dni, 87648 godzin- tyle czasu minęło od chwili, gdy w naszych głowach zaświtał pomysł stworzenia pierwszego w Polsce i jednego z pierwszych w Europie e-magazynów poświęconych miłośnikom tuningu. Na ziemi jest tylko jedno miejsce, w którym mogliśmy uczcić ten jubileusz.

Wörthersee 2019

Gdybym nie pisał właśnie o kultowym Wörthersee pomyślałbym, że stworzenie największego na świecie zlotu fanów Volkswagena z małego spotkania przyjaciół to kompletna abstrakcja. Jednak, jak wiadomo, w Austrii wszystko jest możliwe…

Orange Obsession

Przypadki, efekty śnieżnej kuli, zwroty akcji i kilka niecodziennych historii z podwórka i obsesja na punkcie koloru pomarańczowego- tak w skrócie można opisać drogę, którą przebył nasz dzisiejszy bohater, budując swoje wymarzone Mk5 GTI.

Project Yeti

Okazuje się, że historia o Yeti, o którym słyszeli wszyscy, ale nie widział go nikt, może być zupełnie prawdziwa. Z tą różnicą, że nie dotyczy nieuchwytnego górskiego stworzenia, a zbudowanego w tajemnicy przed światem projektu Golfa Mk1.