Drop it like it’s hot

Żaden szanujący się projekt nie może istnieć bez odpowiedniego obniżenia. Stosowny stance jest dzisiaj wszystkim, a im bliżej asfaltu znajdzie się nadwozie, tym lepiej. Czasem, by osiągnąć zamierzony efekt, musisz sięgnąć po radykalne środki… (więcej…)

Yes, it’s static!

„Myślę, że za kilka lat trend Airride zmieni się i nawet w samochodach Nu Wave ludzie wrócą do korzeni, wybierając gwint”- mówi właściciel prezentowanego RS4 Andreas Pfeffer, który od lat ciężko pracuje na to, by tak właśnie wyglądała przyszłość naszej sceny. (więcej…)

Dare to be rare

Silnik R36, nieskazitelny lakier, chromowane BBS RS, pełna tapicerka ze skóry i Alcantary Porsche, fotele Recaro CS- Corrado Piotra Gradzewicza to absolutny majstersztyk. Trudno w to uwierzyć, ale to jego pierwszy projekt… (więcej…)

VWMANIA 2018

W życiu człowieka dwudzieste urodziny nie są żadnym nadzwyczajnym wydarzeniem, to po prostu kolejna zmiana cyferek. Jednak jeśli mowa o dwóch dekadach, podczas których kilka zafascynowanych motoryzacją osób nieustannie tworzy jeden z najważniejszych zlotów w kraju, to już zdecydowanie powód do wyjątkowej celebracji! (więcej…)