Konkurs Auto Roku 2018

Czas mija nieubłaganie. Dopiero co opublikowaliśmy pierwszy w 2018 roku materiał, a już czas podsumować minione 12 miesięcy. Tradycyjnie zebraliśmy w tym celu zaprezentowane w 2018 projekty w jednym materiale, abyś mógł zdecydować, które z nich zasługuje na miano Auta Roku. Zasady są proste: poniżej przypominamy najważniejsze fakty dotyczące każdego z aut, a Ty wybierasz swoje ulubione, głosując na nie…

The Beetles

Tak jak słynni Beatlesi zyskali sławę w świecie muzyki, tak równie dobrze rozpoznawalny Beetle, stał się ikoną motoryzacji. To, co jeszcze łączy oba te na pozór odmienne światy, to niecodzienna historia, silne oddziaływanie na tłumy i cała masa ponadczasowego stylu. (więcej…)

Master Class

Poziom projektów na dzisiejszej scenie VW jest oszałamiający. Mimo to trudno jest zbudować samochód, który można by określić mianem nieskazitelnego. Chyba, że mówimy o prezentowanym Scirocco… (więcej…)

Green Eyed Monster

Masz sporo racji jeśli sądzisz, że większość projektów opartych na współczesnych autach ogranicza się dziś do montażu felg i zawieszenia. Cóż, na szczęście są od tej reguły chlubne wyjątki, czego dowodem jest prezentowana dwudrzwiowa Jetta. (więcej…)