Nadszedł czas na zmiany !

Scena tuningowa nieustannie ewoluuje. Wraz z nią zmienia się VOLXZONE!

2278 dni- tyle czasu minęło, odkąd w naszych głowach zrodził się pomysł tworzenia internetowego magazynu, który trafiałby do ludzi podzielających naszą pasję do VAG. Wkrótce VOLXZONE stał się dobrze rozpoznawalną marką, którą rozwijamy po dziś dzień. Oto najlepszy tego dowód: by trafiać do Ciebie szybciej i przekazywać Ci bieżące fakty, właśnie w tym momencie ruszamy z bardziej rozbudowanym niż dotychczas blogiem. Co więcej, od teraz możemy „widywać się” nie raz na dwa miesiące, a aż kilka razy w tym samym czasie! Od tej pory blog będzie zatem głównym nośnikiem informacji VOLXZONE.

Oczywiście nie oznacza to, że rezygnujemy z tradycyjnego dla nas wydania magazynowego, stanie się ono jednak czymś bardziej okazjonalnym, można by rzec, kolekcjonerskim. To nie koniec naszego planu, ale póki co musisz uzbroić się w cierpliwość. Najlepsze dopiero przed nami!

Tymczasem zachęcamy, byś zaglądał do nas przy okazji każdej aktualizacji, czyli co 5 dni! Chcesz być na bieżąco i nie przegapić żadnego wpisu? Zapisz się do newslettera! Chcesz podzielić się z nami interesującym tematem, masz ciekawy, „cichy” projekt, pragniesz wyrazić swoją opinię na temat naszej działalności? Napisz do nas na media@volxzone.com, bądź znajdź nas na Facebook’u. Życzymy dobrej zabawy!

Już jutro, czyli 15 marca 2016 o godzinie 20:00, na blogu VOLXZONE znajdziecie pierwszy artykuł !

poczatek

VOLXZONE VAG Scene Essence